O NAS

Niemiec Development Sp. z o.o

Naszą pasją jest budowanie.
Posiadamy zaufany zespół kompetentnych pracowników z bogatym doświadczeniem.

Troska o zadowolenie Klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektów oraz niezawodność - to nasze wartości przewodnie. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez nasz zespół są gwarantami jakości oraz zadowolenia ze wzrostu wartości naszych inwestycji. Strategia firmy oparta na zaangażowaniu i optymalnym dostosowaniu oferty do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów jest najlepszą gwarancją długoterminowego bezpieczeństwa i rosnącej z dnia na dzień wartości inwestycji.

01

indywidualne podejście do Państwa potrzeb

02

wysoką jakość oferowanych przez nas usług

03

profesjonalną
i terminową realizację inwestycji

Deweloper Chełm – Niemiecdevelopment

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą z prostymi zasadami- dbałość o klienta, najwyższa jakość to jest to, czym kierujemy się podczas budowy naszych inwestycji. Dzięki pasji oraz doświadczeniu, jakie posiada nasz zespół, klient może być pewien, że nieruchomość, w którą zainwestuje, nie będzie tylko pięknie wyglądać, ale przede wszystkim będzie bezpieczna. W skład naszego zespołu wchodzi wykwalifikowana kadra pracownicza, która na każdym etapie budowy dba o to, aby końcowy efekt zachwycił najbardziej wymagających klientów. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie klienta, już od początku prac stawiamy na indywidualne potrzeby każdego z nich.

Czym się zajmujemy?

Nasza firma specjalizuje się w realizacji nowoczesnych nieruchomości. Charakteryzuje je niebanalna architektura w otoczeniu zieleni, tworząc spójną całość. Nasza kadra pracownicza codziennie dokłada starań, aby stworzyć niesamowite miejsce, wygodne do życia.

Co budujemy?
Budujemy atrakcyjne cenowo nieruchomości, które cechują się wygodnym i przestronnym rozkładem pomieszczeń. Najwyższej jakości materiały sprawiają, że niebywała architektura została połączona z funkcjonalnością i otaczającą przyrodą tworząc zdumiewający efekt. Nasze osiedla powstają z myślą o osobach, które cenią sobie dogodną lokalizację w otoczeniu terenów zielonych.


Dlaczego budujemy w Chełmie?
Chełm na tle innych miast wyróżnia się terenami zielonymi, które sprzyjają nowym inwestycjom. Kolejnym atutem miasta, który zadecydował o powstaniu naszej inwestycji w tym miejscu, jest przyjazne otoczenie, które idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi i nie tylko.


BIURO SPRZEDAŻY


Niemiec Development
Sp. z o.o.
ul. Lubelska 73A
22-100 Chełm

KONTAKT


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.